18 Eylül 2013 Çarşamba

İnternetten Alışveriş

İnternetten alışveriş yapmanın en güzel yanı kargo açma kısmı :)
Büyük bir zevkle ve heyecanla paketleri resmen yırtıyorum :) Zaman zaman hayal kırıklığı yaşasam da çok beğenip de aldığım ürünleri kullanmanın zevki ayrı :)

En son 1V1Y'den alışveriş yaptım. 10 gün sonra düğün olduğu için şu sıra zaten netten bile bol bol tabak çanak alıyorum.
Bakalım neler çıkmış :)

                         Heyecanla açtım :) 


İçinden önce bu şeker reçel kavanozu çıktı :) biraz küçük gibi ama çok tatlı beni de idare eder zaten. Bal için olan arı desenlisi de vardı onu da alacaktım ama tükenmişti ürün.


Bu kedili 4 adet baharatlık da vardı. Biraz küçük geldi gözüme ama annem küçük olması daha iyi büyük olunca çabuk bozuluyor dediği için geri göndermeyeyim dedim :)Rengarenk kaselerim biraz tozlu olmuş aralarındaki kağıttan dolayı ama olsun nasılsa zaten yıkanacaklar :)
Görüntü kirliliği var biraz gerçi :(En sevdiğim olan fiyonklu telefon kılıfı :) Taşımsı şeyler plastik ve yapıştırma olduğu için biri düşmüş ama ben çok sevdim ve telefonuma hemen taktım :)

Ürünlerimi beğendim :)
Ama 1V1Y'nin kargo firmasını değiştirmesini hiç beğenmedim. Eski firmayla kargoya verildikten sonraki iş gününde elimde olan ürünler bu sefer 3-4 gün sonra geldi aynı adresime. Umarım ya kargo sorunu çözülür ya da eski firmaya dönerler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder