12 Ekim 2013 Cumartesi

Gratis İndiriminden Aldıklarım :)

Bildiğiniz üzere Gratis'te bayram indirimi vardı.
Ben de makyaj malzemesi ihtiyacım olmamasına rağmen meraktan gidip bakayım dedim ve bir allık ve daha çok günlük kullandığım ürünlerden oluşan bir alışveriş yapıp çıktım :)


Tresan ısırgan özlü şampuan, Dalan d'olive yoğun bakım kremi, Neutrogena Pembe Greyfurt serisinden yüz yıkama jeli, Garnier saf&temiz peeling, Down Under Naturals Nude şampuan

Down Under Nude şampuanı annem için aldım. Daha önce kullandığında saç derisine ve derideki kaşıntılar için iyi geldiğini ve memnun kaldığını söylemişti. İçinde paraben, sülfat vb katkı maddesi bulunmuyor.


Tresan ısırgan otlu şampuanı kendim için aldım. Bir ara aşırı dökülme sorunu yaşadım, her ne kadar şu anda çok şükür dursa da dökülmesi yine de korkuyorum. Bu şampuanı da dökülmeler ve güçlendirici olarak tavsiye etmişler, ilk defa deneyeceğim ben de.


Aslında el kremim var ama kışın ellerim çok kuruyor, düzenli olarak sürmesem de bunu da denemek için aldım.
Neutrogena Pembe Greyfurt serisi yüz yıkama jeli ve Garnier Saf & Temiz arındırıcı peeling. Sorunlu bir cildim yok fakat biraz belirgin gözeneklerim var o yüzden öneri olarak deneme amaçlı bu ürünleri aldım, umarım düzenli kullanırım :) Karma bir cildim var umarım cildimi kurutmazlar.Veeee meşhur The Balm Hot Mama allık. Aslında dediğim gibi makyaj malzemesine hiç ihtiyacım yoktu ama bloglarda hep övülen bu allığı merak ettim, yüzümde de doğal ve güzel durunca alıverdim :))


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder