6 Ocak 2014 Pazartesi

Vanilya Club Aralık Kutusu

Herkese 201'ün ilk yayınından merhaba :)
Yeni yazı yazmaya çok ara verdim sanırım.
İş yoğunluğu, ev halleri filan derken baya baya yoruluyorum artık sanırım.
Aslında ders çalışmaya da başlasam iyi olacak sanki :)
Neyse :)

Aralık ayı kutusu baya gecikmeli geçti elime. Yaklaşık 1 ay kadar. Kargo firması saolsun gelip bulamamış herhalde, ne bir telefon etme ne ihbar bırakma bişey de yapmadıkları için alamadım, en sonunda Vanilya Club'a mail attım, bana döndüler adres ve telefon teyid ettiler ve kutum elime ulaştı nihayet.

Aralık kutusu böyleydi 


İçinden çıkanlar da :
LCN zeytinyağlı el kremi : Yağlı bir his bırakmayan güzel bir ürün. Sevmediğim yanı numune sadece 5 ml, küçücük, kutnun büyük olduğuna aldanmayın yani.

Hello Kitty Magic Lipstick : Çok şeker bi ürün. Yeşil renkli bir ruj ama dudağa sürüce kırmızı bir renk oluyor. Kırmızısını da pek sevdim öyle koyu bir tonu da yok :)

Goldwell Dualsenses Rich Repair şampuan ve saç kremi :  Kuru ve yıpranmış saçlar için olan ürünleri daha bir kez kullandım. Güzel gibi görünüyor. Numune boyu 50 ml.

Allpresan sensitive  1 köpük nemlendirici : Bu da değişik bir ürün. Çalkalayıp sıkarak köpük şeklinde ürünü elinizi alıyorsunuz ve vücudunuza uyguluyorsunuz. Yağlı bir his bırakmıyor, hemen emiliyor, nemlendirmesi de fena değil. Gelen ürün tam boy, 75 ml.

China Glaze oje : Ojenin adı It's Alive. Halloween koleksiyonundan bir renk.
 Güzel yeşil renkli. China Glaze'in kalitesi zaten herkesin malumu. Daha kullanmadım ben bana geleni :) Tam boy ürün, Vanilya Club'ta fiyatı 17,99 tl'miş.
                   Böyle bişey
Geçen ayki kutu böyleydi. Umarım bu ay kargo firması beni sinir etmez :)
Yeni postta görüşmek üzere, esen kalın :))
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder